Faridabad, Haryana
GST No. 06AGAPP8575D1ZA
Approx. Rs 3,500 / MeterGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| System Type | Shrouded DSL |
| Current Rating | 250 A |
| No. Of Poles | 4 Pole |
| Brand | SP |
| Material | Copper |
| Usage/Application | For EOT Crane |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 220 V |
| Country of Origin | Made in India |
| Phase Type | Three Phase |
Explore More Products
© S.P. Engineering Works. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited